Nowość

Zapewnij swojej tarczycy to, czego potrzebuje! W ciągu 28 dni zobacz jak poprawia się Twoja energia, trawienie i samopoczucie dzięki skutecznemu wspomaganiu - efekt potwierdzony niezależnymi testami medycznymi

W ciągu 28 dni poprawisz trawienie, samopoczucie, a poziom energii wróci na wysoki poziom!

W 1 miesiąc

  • Znormalizujesz funkcjonowanie tarczycy,

  • Wzmocnisz układ immunologiczny,
  • Poprawia metabolizm i ogólne samopoczucie

Odczuwalne efekty już po 7 dniach

Witaj,

Nazywam się Marek, z zawodu jestem endokrynologiem. Urodziłem się i wychowałem w Krakowie, gdzie ukończyłem studia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od zawsze interesowała mnie medycyna i dziedzina endokrynologii. Po ukończeniu studiów rozpocząłem pracę w renomowanym ośrodku badawczym w Warszawie.

Moim głównym osiągnięciem jest opracowanie skutecznej formuły, dzięki której każdy może naturalnie, bezpiecznie i niedrogo przywrócić tarczycę do idealnego stanu. To odkrycie przyniosło mi wiele nagród i uznanie w środowisku naukowym, a także pomogło wielu pacjentom zmagającym się z chorobami tarczycy.

Po wielu latach ciężkiej pracy w końcu otrzymałem tytuł doktora habilitowanego i obecnie prowadzę własne badania oraz uczę młodych endokrynologów na Uniwersytecie Warszawskim. Cieszę się, że mogę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także wciąż się rozwijać w tej fascynującej dziedzinie medycyny.

“Opracowałem skuteczną formułę, która wspomaga i normalizuje funkcjonowanie tarczycy, poprawia przemianę materii, stymuluje oraz wzmacnia układ immunologiczny.”

Nazywam się Zofia i mam 53 lata.

Od wielu lat cierpiałam na tarczycę i w końcu udało mi się wyzdrowieć dzięki doktorowi Markowi Wojciechowskiemu.

Ciągle czułam się zmęczona i rozdrażniona, miałam problemy z zapamiętywaniem prostych rzeczy i ciągle było mi zimno. Pomyślałam, że to tylko przejściowe objawy starzenia się, ale po kilku miesiącach stało się jasne, że coś jest nie tak.

Poszłam do lekarza i została mi zdiagnozowana niedoczynność tarczycy. Dostałam leki na jej wzmocnienie, ale nie pomagały mi one tak, jakbym tego chciała. Nadal czułam się słaba i bez energii.

Na szczęście koleżanka poleciła mi endokrynologa Marka Wojciechowskiego, który specjalizował się w leczeniu tarczycy. Poszłam do niego na konsultację i od razu poczułam, że jest to lekarz, który naprawdę mnie rozumie i chce mi pomóc.

Doktor Wojciechowski zlecił mi dodatkowe badania i zaproponował 3 miesięczną kurację nowym suplementem diety. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, jednak ostatecznie się na to zdecydowałam. Był to jeden z najlepszych wyborów w moim życiu.

To było nagłe!

Pierwszym sygnałem, że coś jest nie tak była sytuacja w dniu moich 53 urodzin, tuż po zrobieniu powyższego zdjęcia. Wydarzyło się coś strasznego - nagle zemdlałam podczas uroczystego obiadu z rodziną. Nikt nie wiedział dlaczego to się stało, a ja byłam tak zdezorientowana, że nie potrafiłam im wytłumaczyć.

Rodzina chciała zadzwonić po karetkę, ale poleżałam chwilę i mi się znacznie poprawiło. Postanowiłam jednak nie bagatelizować zdarzenia. Omdlenia w moim wieku są bardzo niebezpieczne i mogą być objawom wielu różnych niebezpiecznych chorób.

Poszłam do najbliższego szpitala. Tam lekarze zrobili mi wszystkie możliwe badania, ale nic nie wskazywało na żadną poważną chorobę. Byłam zaniepokojona i zaczęłam się martwić, że może to być coś poważnego. Na szczęście po kilku dniach lekarze zdiagnozowali, że mam problemy z tarczycą.

Przepisali mi bardzo drogie lekarstwa, które stosowałam co najmniej pół roku ale niestety nie działały one tak, jakbym tego oczekiwała. Czułam się coraz gorzej, moja pamięć z miesiąca na miesiąc była coraz gorsza, cały czas chodziłam podenerwowana i rozdrażniona, a najgorsze było to, że ciągle było mi zimno i chodziłam w masie ubrań, przez to mój wygląd był w opłakanym stanie. Zaczęłam tracić nadzieję, że kiedykolwiek poczuje się lepiej.

Wszystko się zmieniło pewnego dnia, kiedy to byłam w sklepie, gdy nagle usłyszałam swoje imię. Odwróciłam się i zobaczyłam moją dawną koleżankę z liceum, Annę. Nie widziałyśmy się od lat, więc byłyśmy bardzo zaskoczone i zaczęłyśmy rozmawiać. Anna wyglądała dobrze, ale opowiedziała mi, że ma problemy z tarczycą. Powiedziała mi, że dzięki Warszawskiemu endokrynologowi Markowi Wojciechowskiemu i jego nowoczesnej trzymiesięcznej terapii udało jej się pokonać chorobę. Byłam bardzo zainteresowana tym, co mówiła i zaprosiłam ją do siebie na kawę, żeby dowiedzieć się więcej.

Anna przyjechała do mnie kilka dni później i opowiedziała mi całą historię swojej choroby i tego, jak udało jej się wyzdrowieć. Powiedziała mi, że wszystko zaczęło się od tego, że zaczęła tracić włosy i mieć problemy z utrzymaniem wagi. Zaniepokoiła się tym i postanowiła znaleźć w Internecie rozwiązanie.

Dowiedziała się tam o Warszawskim endokrynologu specjalizującym się w niedoczynności tarczycy i jego nowoczesnemu podejściu do terapii. Zaproponował jej stosowanie suplementu diety A-thyrion . Postanowiła spróbować i efekty były zaskakujące. Już po 3 miesiącach stosowania zobaczyła wręcz ogromne pozytywne efekty.

Doktor Marek Wojciechowski wyjaśnił jej, że to wszystko zasługa naturalnych, skrupulatnie dobranych względem jakości i proporcji składników.

Co zawiera A-thyrion

Ekstrakt z liści pokrzywy

Pokrzywa zawiera substancje, takie jak flawonoidy, kwasy fenolowe i saponiny, które mogą wpływać na funkcjonowanie tarczycy. Ekstrakt z liści pokrzywy może wspierać prawidłowe funkcjonowanie tarczycy poprzez zwiększenie produkcji hormonów tarczycy lub zmniejszenie ich wydzielania.

Ekstrakt z workoliścia członowatego

Ascophyllum nodosum to glony morskie, które są stosowane w leczeniu chorób tarczycy. Badania wskazują, że substancje zawarte w tych glonach, takie jak jod i selen, mogą wspomagać prawidłowe funkcjonowanie tarczycy i przyczyniać się do poprawy stanu zdrowia osób cierpiących na jej niedoczynność.

Jod

Jod jest niezbędnym składnikiem dla prawidłowego funkcjonowania tarczycy, która wykorzystuje jod do produkcji hormonów tarczycy, takich jak tyroksyna i trójjodotyronina, które regulują wiele ważnych procesów w organizmie, w tym metabolicznych. Niedobór jodu może prowadzić do poważnych problemów z tarczycą, w tym do choroby Hashimoto.

Cynk

Niedobór cynku może prowadzić do zaburzeń w produkcji hormonów tarczycy i innych problemów z tarczycą. Może również wpływać na wzrost poziomu hormonów tarczycy we krwi, co może prowadzić do nadczynności tarczycy. Dlatego ważne jest, aby dostarczać organizmowi odpowiednią ilość cynku w diecie.

Gdy tylko znajoma pojechała, myślałam tylko o tym co mi opowiedziała. Po ciężkiej i nieprzespanej nocy postanowiłam z samego rana zadzwonić i umówić się na konsultację i w razie potrzeb zrobić wszystkie potrzebne badania.

Pan doktor był bardzo profesjonalny i wyjaśnił mi, że mam niedoczynność tarczycy konkretnej odmiany, co powodowało moje problemy zdrowotne, a czego nikt inny poprawnie nie zdiagnozował. Zalecił mi trzymiesięczną kurację suplementem diety A-thyrion . Powiedział, że ta sama kuracja pomogła Annie i że będzie skutecznie działać także u mnie.

Zaczęłam przyjmować suplement i już po kilku tygodniach zaczęłam czuć się lepiej. Moje objawy ustąpiły po pełnej kuracji, a ja zaczęłam mieć więcej energii. Czułam się znacznie lepiej i byłam bardzo zadowolona z efektów.

Pan doktor Wojciechowski spełnił moje nadzieje i pomógł mi wrócić do zdrowia. Jestem mu bardzo wdzięczna.

A-thyrion

Formuła, która poprawi działanie Twojej tarczycy!

  • Dostarczy organizmowi niezbędnych składników odżywczych, takich jak jod i cynk,
  • Wspomaga produkcję hormonów tarczycy, które regulują metabolizm i poziom energii
  • Pomaga w zapobieganiu niedoczynności tarczycy i innych chorób tego narządu
  • Uzupełnia niedobory składników odżywczych w diecie

Odczuwalne efekty już po 7 dniach

Szanowni Państwo,

Istnieje wiele przyczyn problemów z tarczycą, wśród których wymienić można m.in. predyspozycje genetyczne, niedobór jodu w diecie, choroby autoimmunologiczne, urazy lub operacje w obrębie tarczycy, a także stosowanie niektórych leków.

Pamiętajcie, że wczesne rozpoznanie i leczenie chorób tarczycy mogą zapobiec powikłaniom i zapewnić dobre samopoczucie. Zalecam regularne wizyty u lekarza i wykonywanie odpowiednich badań diagnostycznych.

Z poważaniem, Dr Marek Wojciechowski

Jedną z najczęstszych przyczyn jest niedobór jodu w diecie,MontserratMontserratzaburzeń w produkcji hormonów tarczycy i może prowadzić do rozwoju niedoczynności tarczycy. Dlatego ważne jest, aby dostarczać organizmowi odpowiednią ilość jodu poprzez dietę.

Niestety, nadmiar jodu również może być szkodliwy dla tarczycy. Jego nadmiar w jodu w diecie może prowadzić do nadczynności tarczycy, czyli przyspieszonej pracy i wzmożonej produkcji hormonów tarczycy. Nadmiar jodu w diecie może być spowodowany m.in. przez nadmierne spożycie soli jodowanej.

Inne czynniki ryzyka zachorowań na tarczycę obejmują predyspozycje genetyczne, w tym obecność rodzinnych chorób autoimmunologicznych, takich jak choroba Hashimoto czy choroba Basedowa.

Inne powody to urazy lub operacje w obrębie tarczycy, np. w wyniku wypadku lub wykonywanej procedury medycznej, a także stosowanie niektórych leków, takich jak amiodaron czy interferon.

Czynnikiem ryzyka zachorowań na tarczycę jest również wiek – z wiekiem nasze ryzyko zachorowania na choroby tarczycy wzrasta.

A-thyrion to suplement diety, który jest polecany w celu zapobiegania problemów z tarczycą. Trwająca 3 miesiące kuracja polega na codziennym przyjmowaniu zalecanej dawki preparatu A-thyrion w celu przywrócenia pełnej sprawności gruczołu i utrzymania prawidłowej produkcji hormonów.

Preparat A-thyrion zawiera składniki, które mają działanie regeneracyjne, takie jak jod, cynk czy ekstrakt z liści pokrzywy. Wspomaganie pracy tarczycy za pomocą suplementu diety A-thyrion może zapobiec problemom zdrowotnym takich jak niedoczynność czy nadczynność tarczycy.

Przyczyny niedoczynności tarczycy

Szanowni Pacjenci,

z przyjemnością informujemy o specjalnej, limitowanej ilościowo promocji na suplement diety A-thyrion wspomagający pracę tarczycy.

W ramach promocji cena suplementu A-thyrion została obniżona z 318 PLN do 159 PLN.

Promocja jest ograniczona ilościowo i obowiązuje do wyczerpania zapasów. Zachęcamy do skorzystania z tej okazji i zakupu suplementu A-thyrion w obniżonej cenie.

Gwarancja satysfakcji

Gwarantujemy Ci, że otrzymasz w 100% oryginalny i certyfikowany produkt. Uważaj na tanie podróbki. Tylko certyfikowane kapsułki A-thyrion przyniosą efekt. Producent jest pewny swojej formuły stąd każdemu dajemy bezterminową GWARANCJĘ SATYSFAKCJI.

Wypełnij formularz

Otrzymaj A-thyrion za jedyne 159 PLN

Liczba sztuk objętych promocją jest ograniczona!

Dostępnych sztuk: 155

Product

Stara cena: 318 PLN

Nowa cena: 159 PLN

Komentarze